KONGRE TURİZMİ

Yeni dünya düzeni küreselleşmeye doğru giderken,  bu yeni düzene ayak uydurmak ve gelişmeleri takip etmek için gerek şirketler gerekse sivil toplum kuruluşları projelerini, hedeflerini ve ürünlerini tanıtmak amacıyla, kongre, fuar ve seminerlere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu organizasyonların amacı, çağa ayak uydurmak, muasır medeniyetlerin zirve yarışında geriye düşmemek, en iyi ürün ve hizmeti sunabilmektir.

Bizler İhtişam Turizm olarak olarak,  Kongre Turizmi hizmetimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz organizasyonların verimli geçmesi için tüm ekibimizle kaliteyi esas alıp, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye azami gayret göstermekteyiz.

Zamanın kıymetinin farkındalığıyla titizlikle çalışıp maksimum verim sunan organizasyonlar gerçekleştirmek için azami efor sarf ederek hizmet sunuyoruz.

Dünya genelinde düzenlenen bir çok önemli fuara ev sahipliği yapan ülkemizde; başta İstanbul’daki ve diğer şehirlerimizde gerçekleşen fuarlara bireysel ve grup şeklindeki tüm katılımcı misafirlerimize transfer, rehber ve servis ağımızla hizmet ediyoruz.

Tüm sektörlerin (yapı, tekstil, mobilya, inşaat, enerji,sağlık gibi) yurt içi ve yurt dışındaki fuarları için her türlü hizmeti -bilet, konaklama, her dilde rehber, ulaşım, transfer-  sunmaktayız.

İslam dünyasında Türkiye, tüccarların, bakir iş alanların, mücevherlerin olduğu organizasyonlar diyarıdır. ihtişam Turizm  olarak, potansiyel güçleri ve imkanları olan bu saadet diyarını kongre organizasyonlarıyla aktif güce çevirmeyi bir vazife olarak görüyoruz.

Kongre organizasyonlarımız ile maximum fayda sağlamaya azami gayret gösterirken, ahlaki değerlerimizi görmezden gelmeden, çağın teknolojisine ayak uydurarak en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Daha Detaylı Bilgi İster Misiniz?

Numaranızı bırakın sizi arayalım

    İhtişam Turizm'den Bazı Haberler