VIP TURİZM VE TRANSFER

İhtişam Tourism &Travel Agency adıyla Uluslararası bir işletme olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden VIP yolcu taşımacılığı sektöründe ve VIP tur turizminde  hizmet sunuyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 2012 tarihinden bu güne sürekli olarak kendimizi geliştirmeye azami gayret gösteriyor ve misafirlerimiz ile aramızda kısa sürede gelişen güvene dayalı ilişkinin sarsılmaması adına azami efor sarf ediyoruz.

Sürekli kendimizi geliştirerek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet vermeyi temel ilke ediniyor, VIP Mercedes araçlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hiç durmadan devam edip kendimizi sürekli olarak yeniliyor, gelişen teknolojiye paralel olarak müşterilerimizin konforunu konforunu da arttırıyoruz.

Başta İstanbul olmak üzere Bursa,Yalova, Şile,  Ağva ve Sapanca ile beraber isteğe bağlı olarak Türkiye’nin 81 iline VIP Seyahat hizmeti vermekteyiz.

İhtişam Turizm olarak Müşterilerimizin geri dönüşlerini son derece titizlik ile özümsüyor ve değerlendiriyoruz. Bu geri dönüşleri de göz önünde bulundurarak kendi hedef ve ilkelerimiz doğrultusunda emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olmamız hasebiyle her şeyden önce “daima güler yüzlü hizmet”  ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkındalığı ile personelimizi bu yönde şekillendirmeye devam etmekteyiz.

Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaya ve teknik ekipman yönünden sürekli yenilenmeye devam ediyoruz.

Hizmet kalitemizi daha fazla arttırmak ve  müşterilerimizi isteklerini zaman kaybetmeden cevaplayabilmek adına  00905559747987 numaralı hat üzerinde daima olarak hizmet sunmaktayız.

Daha Detaylı Bilgi İster Misiniz?

Numaranızı bırakın sizi arayalım

    İhtişam Turizm'den Bazı Haberler